BAYİLİK

 

Tülay Baransel Kırık - Nurettin Kırık çiftinin kızları Su Kırık'ın doğumu ile birlikte 2004 yılında İstanbul Sahrayıcedid'de açtıkları mağaza ile yolculuğuna başlayan Dastini bugün 39 farklı ilde 53 mağaza ile bebek sektörünün öncü kuruluşu olmayı başarmıştır. 53 olan mağaza sayısını arttırmak için bayilikler vermeye devam etmektedir. Dastini; bebek mamasından bebek arabasına, oyuncak çeşidinden tekstile, 35.000 farklı ürün çeşidiyle 2004 yılından itibaren anne ve babalara bebeklerinin ihtiyaçlarını tek bir çatı altından karşılama kolaylığı sunmaktadır.


Franchise sistemiyle büyümeye devam eden Dastini cazip bayilik şartlarıyla özellikle anne ve baba olan yatırımcıların ilgi odağı olmayı başarmıştır. Dastini Bebe Market bayilerine sağladığı stoksuz çalışma rahatlığı, tüm Dünya Markası bebek ürünlerini tek bir çatı altından karşılama kolaylığı, reklam desteği, otomasyon desteği gibi bir çok konuda kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle anne ve baba olan yatırımcıların ilgisini çeken Dastini risksiz bir sektörde orta ölçekli bir yatırım miktarıyla ticaret yapmak isteyenlerin tercihlerinin başında gelmektedir. Tüm ülke sınırlarında mağazalaşmayı hedefleyen Dastini, kalitesi ispatlanmış bebek ürünlerini en uygun koşullarda tüketicisi ile buluşturmayı hedeflemektedir. 

 

DASTİNİ BEBE MAĞAZASI KONSEPTİ

Minimum 60 mt'2 ya da üzerinde, şehir merkezlerinde, ana caddelerde ve alışveriş merkezlerinde bulunan, 3 metre ya da daha geniş vitrine sahip olan mağazalar tercih edilmektedir.

Dastini firmasının tüm mağazalarında aynı dekor ve tabela kullanılmaktadır. Mağazaların doğru yönetilmesi, merkez bağlantıları ve sağlıklı bir altyapı için tarafımızca belirlenen Mağazacılık Programı kullanılmaktadır.

Yatırımcıların bizzat başında bulunmadığı mağazalarda hem bayi sahibinin hem de Dastini Koordinatörlük Grubu’nun Mağaza’yı kontrol altında tutması ve bazı olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla kamera sistemi kurulmaktadır.

ÖRNEK MAĞAZAMIZ

NEDEN FRANCHİSE ve NEDEN DASTİNİ?

 

♦ Yatırımcılar mağaza kurulumu, dekor, ürün alımı gibi maliyetlerin üstüne reklam ve tanıtım için ciddi paralar harcayarak oluşturabilecekleri müşteri potansiyeline, Dastini tabelasını koyar koymaz sahip olurlar.
 

♦ Dastini’nin bu yatırımlar sonucunda sağlamış olduğu marka bilinirliği ile, yatırımcılara sürekli müşteri ve iş yapma imkanı sağlanır.
 

♦ Personel istihdamı, eğitimi, stok yönetimi, satış ve yönetim konularında sağlanan operasyonel destekle birlikte yatırımcı kendisinin ve ekibinin tüm zamanını ve enerjisini satış üstüne yoğunlaştırabilir, bu da satışa ciddi bir artı sağlar.

 

♦ Kendi markalarını oluşturmak isteyen yatırımcılar onlarca firmayla; sipariş, sevkiyat, ödeme, iade gibi konularda ayrı ayrı muhattap olurlar ancak Dastini yatırımcılarının her konuda destekçisi ve tek muhattapıdır.

 

♦ Kendi markalarıyla hizmet vermek isteyen kişiler onlarca firmayı muhatap almayı kabul etse dahi ürün alımı yapmak isteyecekleri firmalar kendilerine adetsel ve TL bazında kotalar koyup yıllık teminatlar istemektedirler. Dastini yatırımcılarına sağladığı stoksuz çalışma kolaylığı ve kotasız ticaret imkanı ile riski en aza indirmektedir.

  

 

KAR MARJLARI  
   
Ürün çeşitlerine göre kar marjı %30 ile %100 arasında değişmektedir. 
(Metal Gruplar’da %40, Tekstil Ürünlerinde %100)
 
   
İSİM HAKKI BEDELİ
 
Dastini Bebe Market için 35.000 TL + KDV
Dastini Bebe Shop için    25.000 TL + KDV

 

DASTİNİ BEBE EK BİLGİLER

Ürün / Hizmet Kapsamı : Tüm Anne ve Bebek Ürünleri
Kuruluş Yılı  : 2004
Çalışan Sayısı : 55
Merkez Ülke : Türkiye
Şube Sayısı : 53

 

DASTİNİ BEBE MARKET BAYİLİĞİ KAZANÇ TABLOSU

Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi

: 08-14 Ay

Yatırımcıya Verilen Destekler

: Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

 

DASTİNİ BEBE MARKET BAYİLİK YATIRIM BİLGİLERİ

Bayilik Şartları : Dastini firmasının kurumsal şirket politikası gereği aynı dekor ve tabelayı kullanmaktadır.
Hedef Bölgeler : Türkiye Geneli
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 20 Gün
Reklam Katılım Ücreti : ALINMAZ
Gelirden Pay : ALINMAZ

 

BAŞVURU İÇİN ARAYIN
+90 (216) 688 80 77
+90 (507) 241 55 30
Detaylı Bilgi