Tülay Baransel Kırık
Kurucu

Dastini Bebe Marketin kurucusu Tülay Baransel Kırık da bir anne. 2003 yılında kızı Su doğduğunda, ihtiyaçlarını tek bir mağazadan karşılayamamanın sıkıntısını yaşamış. Bu
sıkıntı ona yeni bir iş alanının kapılarını açmış.

2004 yılında eşi Nurettin Kırık ile birlikte Kozyatağı’nda 90 metrekarelik mağazada ilk Dastini Bebe Marketi açmışlar. Bebek sahiplerinin mağazaya gösterdikleri ilgi bu sistemi büyütmeyi zorunlu hale getirmiş. Franchise sistemiyle büyüme kararı almışlardır. Mağazanın da müşterileri olan 6 kişi de Dastini’nin ilk franchiserları olmuşlardır.

Bugün 39 ilde 53 mağazaları vardır.

 

DASTİNİ BEBE MARKET

 

Dastini Bebe Market 2004 yıllında annelerimiz ile, 0-6 yaş arası bebek ve çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuş bir bebek ve çocuk marketidir. 

Dastini Bebe Market 2004 yılından bu yana bilgi ve tecrübesi ışığında 39 farklı ilde 53 mağazaya ulaşmıştır.
 
2004 yılından itibaren deneyimlerini girişimcilerle paylaşma, franchise sistemi ile büyüyerek tercih edilen bir marka olabilme hedefi ile bayilikler vermeye başlayan Dastini belirlemiş olduğu bu hedefe her geçen gün emin adımlarla yürümektedir.

 

Ekonomik iniş çıkışlardan en az etkilenen, anne ve bebek ihtiyaçlarının zorunlu ihtiyaçlar sınıfında yer alan bir iş kolu olduğundan girişimcilere tavsiye ediyor, sizleri ailemizin yeni bireyleri olmaya davet ediyoruz.

 

Mutlu Aileler Mutlu Bebekler...